Къри отбелязва 49 за 3 четвърти, докато Warriors разбиват Thunder

Какъв Филм Да Се Види?

Steph Curry Warriors

ФАЙЛ - Стивън Къри # 30 от 'Голдън Стейт Уориърс' реагира, след като направи кош, за да подаде Уилт Чембърлейн като водещ голмайстор на 'Голдън Стейт Уориърс' през първата четвърт от играта им срещу Денвър Нагетс в Чейс Сентър на 12 април 2021 г. в Сан Франциско, Калифорния. Ezra Shaw / Getty Images / AFP (Снимка: EZRA SHAW / GETTY IMAGES СЕВЕРНА АМЕРИКА / Getty Images чрез AFP)

Стивън Къри вкара 49 точки, за да доведе 'Голдън Стейт Уориърс' до победа със 136: 97 над Оклахома Сити Тъндър в събота в Сан Франциско.

Уориърс остана на осмо място в Западната конференция с втората си поредна победа над Thunder и четвъртата победа в пет мача.

Повечето от резултатите на Къри бяха през първата и третата четвърт.

елън адарна звезда магическа топка

Той вкара 24 от 37 точки на Голдън Стейт в първата, като удари чифт 3-точки в първите 70 секунди на играта и след това отбеляза 10 точки в последната минута и половина, за да помогне на Уориърс да започне да прибира играта.Джокович триумфира на Уимбълдън, за да си осигури равен на рекордите 20-ти мажор Нигерия зашеметява отбора на САЩ на олимпийско изложение Antetokoumpo, Bucks съкращават преднината на Suns във финалите на НБА

След това Къри вкара още 22 в третата, удряйки още пет 3-точки в рамката, за да запише своята водеща в НБА 10-та игра от 40 точки за сезона.

връзка на даниел падила и катрин бернардо

Къри завърши с 11 от рекорда на франчайз на Golden State с 27 3 точки.

В три мача срещу Thunder през този сезон Къри удари 28 3-точки и средно 41.7 точки на мач.

Нито една от точките на Къри срещу Thunder не дойде през четвъртата четвърт, тъй като той игра само за кратко в четвъртата в една среща.

В събота, когато Уориърс водеше с 39 с глава в четвъртата, Къри не игра в последната четвърт.

Той завърши 14 от 26 от пода.

Почиствайки сезона, Голдън Стейт спечели трите мача срещу Оклахома Сити със средно повече от 32 точки на мач.

Къри не беше единственият играч на Голдън Стейт с голяма игра.

разлика между чарли карвър и макс карвър

Дреймонд Грийн имаше 15 точки и 13 асистенции. През втората четвърт, когато Къри вкара само три точки, Грийн имаше 10 точки и пет асистенции, за да помогне на Warriors да разширят аванса си до 25 на почивката.

Грийн беше на 5 от 8 от пода с трио от 3 точки.

Алекс Уасаби и Рой Уасаби

Андрю Уигинс добави 18, а Джордан Пул 16 за Голдън Стейт (35-33). Пул удари четири 3-точки.

Воините стреляха 58% от пода и 50% отвъд дъгата.

Оклахома Сити (21-47) загуби шест поредни и 23 от последните си 25.

Сви Михайлюк изведе Thunder с 17 точки извън пейката, докато Luguentz Dort добави 16 точки.