La Salle си връща UAAP General Championship през сезон 78

Какъв Филм Да Се Види?

Стаята на лейди Спайкърс. Снимка от Тристан Тамайо /

La Salle трябва да си върне генералния шампионат на UAAP от Университета на Санто Томас в края на 78-ия сезон на лигата.

UST даде общо състезание след загубата на Golden Booters от University of Philippines в полуфиналите за футбол за мъже в четвъртък, според The ​​Varsitary.

La Salle все още може да спечели повече точки, ако женският отбор по волейбол продължи да побеждава Ateneo в мач 3 от техните финални серии в събота.

Но както е в момента, La Salle ще бъде коронован за генерален шампион с 281-280 предимство пред UST според изчисленията на The VarsitaryДжокович триумфира на Уимбълдън, за да си осигури равен на рекордите 20-ти майор Нигерия зашеметява отбора на САЩ на олимпийско изложение Antetokoumpo, Bucks подрязват преднината на Suns във финалите на НБА

UST има най-общите шампионати с 40, докато тази година отбелязва едва третия път, когато La Salle завърши като общ победител.

Междувременно UST очерта Университета на Изтока, 138-133, в общото първенство на юношите.