Thunder вкара едно от най-неподходящите първи полувремена в НБА

Какъв Филм Да Се Види?

Оклахома - Кевин Дюрант вкара 18 точки, а Оклахома Сити Тъндър откри аванс от полувремето от 40 точки в едно от най-неподходящите първи полувремена в историята на НБА по пътя си към изригването на Шарлот Бобкатс с 114-69 вчера.

Ръсел Уестбрук имаше 12 точки и 11 асистенции, преди той и останалите титуляри на Оклахома Сити да бъдат изтеглени за по-малко от 5 минути през второто полувреме, като Thunder водеше с 79-25.

Уестбрук заби домакин с десен шлем, за да постави удивителен знак през първото полувреме и да изведе Оклахома Сити с 64-24. Това беше петата по големина преднина в полувремето в ерата на НБА и най-голямата откакто Голдън Стейт постави рекорда с 88-41 предимство в Сакраменто на 2 ноември 1991 г., според STATS.

Това беше най-големият удар досега за Шарлот, която показа обещание със седем ранни победи - същия брой, който имаше през миналия сезон, докато поставяше рекорд на НБА за безполезност.

Мрежи 96,

Knicks 89, OT

В Ню Йорк „Нетите“ работиха извънредно, за да извадят отварящото устройство на новия си вид съперничество с Никс, спечелвайки да изравнят своите градски съперници за първото място.

Джери Стакхаус, носещ номер 42 Джаки Робинсън, прочут в Бруклин, направи тайбрека с 3 точки с 3:31 в продълженията, докато нетите контролираха допълнителния период на игра, подобна на плейоф, която нито един отбор не водеше повече от седем.

Брук Лопес имаше 22 точки и 11 борби, а Дерон Уилямс добави 16 точки и 14 асистенции, тъй като нетите се подобриха до 7-1 в новия си дом и изравниха Никс на върха на Атлантическата дивизия при 9-4.

Шпори 118,

Магьосници 92

Във Вашингтон Борис Диау вкара 16 точки, Тиаго Сплитър имаше 15 точки и 12 борби, а Тони Паркър добави 15, за да помогне на шпорите да спечелят четвъртата си поредна победа над все още непобедилите Washington Wizards.

Wizards са 12-ият отбор в историята на НБА, който стартира сезон 0-12 според STATS и е на шест от изравняването на рекорда на New Jersey Nets 0-18 през 2009-10. В първите си 11 мача Вашингтон загуби с общо само 72 точки и никога с повече от 16.

ДРУГИ РЕЗУЛТАТИ: Бутала 108, Trail Blazers 101; Гризлис 84, Кавс 78; Бакс 93, Бикове 92; Джаз 105, Нагетс 103; Hornets 105, Clippers 98. / ap