Ла Сале отрича Атенео за първото кръгче във волейбола на UAAP

De La Salle беше последният отбор, който победи Ateneo преди две години, а в събота Lady Spikers бяха първите, които направиха това оттогава. Ла Сале не успя да защити шампиона Атенео

Запитващ 7 топ UAAP 80 волейболистки за жени: Седмица 1

Всяка седмица INQUIRER Sports ще класира седемте най-добри изпълнители в турнира по волейбол за жени от сезон 80 на UAAP. Авторът ще основава класирането на отборното класиране на играчите,

Desiree Cheng на La Salle е MVP на UAAP Season 79 Finals

Дезире Ченг спечели наградата за MVP на финалите, след като помогна на De La Salle да запази титлата след пулсираща победа от пет сета над Ateneo в игра 2 на финалите на UAAP сезон 79 за волейбол за жени

La Salle си връща UAAP General Championship през сезон 78

La Salle трябва да си върне генералното първенство на UAAP от Университета на Санто Томас в края на 78-ия сезон на лигата. UST даде общо състезание след загубата на Golden

ОБЯСНИТЕЛ: Волейбол на Олимпийските игри в Токио

Неща, които трябва да знаете за състезанието по волейбол на Олимпийските игри в Токио 2020: АБСОЛЮТНИТЕ ОСНОВИ Турнирите за мъже и жени включват 12 отбора, разделени в два басейна, с игри

Играчите на плажен волейбол получиха разрешение да носят бикини в събитието на Катар

Играчите на плажен волейбол ще могат да носят бикини за предстоящ турнир в Катар, заяви управителният орган на спорта във вторник, след като двама германци и техният треньор обещаха да бойкотират

Джаджа Сантяго предложи да смени националността си на японска

МАНИЛА, Филипини - Джаджа Сантяго напоследък получава много предложения, що се отнася до кариерата й по волейбол. Едната от тях беше да смени националността си на японска, филипинска

Отборът по плажен волейбол PH заминава за Тайланд за AVC Continental Cup

МАНИЛА, Фиипини - Филипинският отбор по плажен волейбол замина за Тайланд в неделя, за да се състезава в Континенталната купа на Азиатската волейболна конфедерация, което е олимпийско квалификационно събитие, където

Сръбският волейболист е забранен, глобен за расистки жест

МАНИЛА, Филипини - FIVB забрани сръбския национал Саня Джурджевич за два мача заради расисткия си жест по време на мача на отбора си срещу Тайланд във Волейболните женски нации