Наоми Осака печели US Open след разпадането на Серена „крадец на съдии“

Какъв Филм Да Се Види?

Японка Наоми Осака позира с шампионския трофей, след като спечели мача на финали за жени на сингъл срещу Серена Уилямс от Съединените щати на тринадесетия ден от US Open в Националния тенис център на USTA Billie Jean King на 8 септември 2018 г. в квартал Флъшинг на квартал Куинс в Ню Йорк. Крис Тротман / Гети изображения за USTA / AFP

Наоми Осака стана първата японка, която спечели титла от Големия шлем в събота, докато нейната идол Серена Уилямс ядосано избухна, наричайки съдията на стола на финала на US Open крадец.

20-годишната Осака триумфира с 6-2, 6-4 в мача, помрачена от втория изблик на Уилямс, американката вбесена от предупреждението на съдията Карлос Рамос за получаване на треньор от нея.

Тя го обвини със сълзи, че е крадец и гневно поиска извинение от длъжностното лице.

Когато й бе раздадено второ нарушение на кодекса за злоупотреба с ракета - заедно с точково наказание - Уилямс избухна. Джокович триумфира на Уимбълдън, за да си осигури равен на рекордите 20-ти мажор Нигерия зашемети отбора на САЩ на олимпийско изложение Antetokoumpo, Bucks подрязват преднината на Suns във финалите на НБА

Нападате моя характер, каза тя. Никога, никога няма да бъдеш на друг мой съд. Ти си лъжецът, тя изпари и Рамос й подаде дузпа, която постави Осака на един гейм от победата при 5-3 във втория сет.

Уилямс спечели следващата игра и продължи своите сълзливи възражения с ръководител на смяната, но Осака - която показа забележителна уравновесеност през цялото време - проведе сервис, за да запечата историческа победа за страната си.